fbpx

Farmasi Haziran Kataloğu 2021

01.06.2021
482
Farmasi Haziran Kataloğu 2021

Farmasi Haziran kataloğu 2021 Pdf  Şans Broşürü ile birçok harika fırsattan yararlanabilirsiniz.

Olabildiğince doğal ürünleri kullanmak ve onlara sahip olabilmek herkesin isteğidir. Başta hemen hemen her gün kullanılan makyaj malzemeleri olsun, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri vs olmak üzere hepsini kendi markası içerisine alan Farmasi, kendi bünyesine sadece sattığı ürünleri değil pek çok çalışanını da barındırmaktadır.

Farmasi’ye Üye Olma

Üyelerinin bizzat satış yaparak hem kendilerinin hem de markasının kazanmasını sağlayan Farmasi, çok geniş bir aileye sahip olmaktadır. Bu aileye katılmak isteyen ve bu markanın bir parçası olmak isteyen herkes, hiçbir şart aranmadan sadece üye olabilmek için gerekli olan formu doldurabilmesi yeterli olacaktır.

Formda sadece kimlik bilgileri ve telefon numara kısmını doldurmalarının yeterli olabildiği üyelikte hemen bu ailenin içerisinde yer edinilebilmektedir. Bu forma da isterseniz Farmasi’nin kendi sitesi üzerinden isterseniz de bir sponsor belirleyerek onun bünyesi altında üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu sponsoru da dilediğiniz zaman değiştirebilme hakkına sahipsiniz.

  Üye olduktan sonra sizlere örneğin Farmasi Haziran Kataloğu gibi aylık kataloglar gelmektedir. Sizler de bu kataloglar içerisindeki birçok parabin, paraben vs içermeyen olabildiğince doğal olan bu ürünlerin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız satışlar hem Farmasi bünyesine hem de kendinize artı olarak dönmektedir.

  Oldukça geniş ürün aralığına sahip olan ve kendi üyelerine de pek çok kazanç sağlayan Farmasi, yeni üye olanlara hoş geldin kampanyalarını sunmaktadır. Pek çok çeşitli paketlerinden oluşan seçenekleri ile bu geniş ailenin bir parçası olanlar dilediklerini seçebilme haklarına sahip olabilmektedirler. Üstelik kendilerine yaptıkları alış – veriş de indirimli olmaktadır.

  Üye Olmak İçin Şartlar

  Kendi üyelerine pek çok artıyı kazandıran Farmasi üye olabilmek için sadece 18 yaş üstü ve T.C vatandaşı olabilmek yeterli olmaktadır. İsterseniz farklı bir meslekte çalışıyor olun, isterseniz ev hanımı olun, isterseniz işveren olun… Bunların hiçbiri bu aileye girebilmek için engel değildir.

  Farmasi ailesinin bir parçası olmak ve bu işi yapmak isteyen herkes bu formu doldurarak üye olabilir ve bu işi yapabilmektedir. Helal üretim yapan, çevre dostu, % 100 yerli ve milli olma özelliğine sahip Farmasi markası herkese kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

  Farmasi Online Katalog sayfamızdan yılın tüm aylarına ait katalogları görüntüleyebilirsiniz.

  Farmasi Haziran kataloğu 2021 İncele Pdf 

  Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 1 Ortalama: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.