fbpx

Farmasi Üye Olanların Yorumları

28.04.2021
128
Farmasi Üye Olanların Yorumları

Farmasi Üye Olanların Yorumları hakkında bilgi almak için Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt ile irtibata geçebilirsiniz.

Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt farmasi üyesi kadınlar için örnek teşkil eden bir kariyer yükselişi gerçekleştirmiştir. İş ve kariyer hayalleri kurmuş ve bu hayallerine kısa sürede ulaşmış başarılı bir farmasi girişimcisi olarak ilerlediği yolda pek çok farmasi üyesine de rehberlik etmektedir.

Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt İle Kariyer Yükselişi

Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt keyifli ve kazançlı bir kariyer tırmanışında üyelere yardımcı olmaktadır. Farmasi ailesinin bir parçası olduktan sonra çok kısa sürede üyelikten müdürlüğe ve daha sonra da zümrüt direktörlüğe uzanan kariyer yolculuğunda ilk günden itibaren hayallerini gerçekleştirirken aktif bir şekilde çalışarak ekibini büyütmeye devam ediyordu. Kendisi gibi diğer kadınların da hayallerine ulaşmasına, iş sahibi olmalarına ve kariyer yükselişinde onlara umut olmaya devam etmektedir.

Farmasiye Üye Olmak

Farmasi üyelik konusunda pek çok kolaylığı ve fırsatı bir arada sunmaktadır.

  • Farmasi üyeliği için tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır.
  • Üye olmada sağladığı kolaylıklarla diğer markalara göre oldukça avantajlıdır.
  • Üye olanların her bir ürün satışı için sağladığı kar payı, komisyon ve çeşitli hediyelerle memnun ve motive etmektedir.
  • Ürün kalitesi ile yerli bir marka olarak geniş kitlelere hitap etmektedir.

Sunduğu imkan ve kolaylıklarından dolayı üyelerinin çoğu memnundur. Hem müşteri hem de satıcı olarak üyelerini tatmin etmektedir.

Farmasi üye olanların yorumları hakkında aklınıza takılan tüm sorular için Zümrük Direktör Zeynep Bozkurt’tan bilgi alabilirsiniz.
0554 476 89 52

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.