fbpx

Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır?

Anasayfa » Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır?

Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır hakkında bilgi almak için en doğru adrestesiniz. Lütfen sonuna kadar okuyun.

1950 yılında kurulan, üye-prim sistemi ile çalışan bir network firması olan Farmasi’nin sahibi Dr. Cevdet Tuna’dır. Kişiler Farmasi üyeliğini oluştururak hem kendi alışverişlerini indirimli olarak yapabiliyor, hem de dışarıya perakende satış yaparak belli bir kar elde edebiliyorlar. Farmasi’ye üye olmak isteyen kişiler bir form doldurarak üyeliklerini başlatıyorlar. Üye olduktan sonra işleyen sistemden yüksek kazançlar sağlanabiliyor. Farmasi üyesi olan her satış danışmanı, yüzde 6 kar oranı ile işe başlıyor. Üyeler, aynı zamanda kendi ekiplerini de kurabiliyorlar. Zaman içinde genişleyen ekipleriyle yüksek kazançlara ulaşabiliyorlar. Tabi ki bunun için öncelikle geniş bir sosyal ağa sahip olmak ve satışları aktifleştirmek gerekiyor. Farmasi üyeliğinde hedeflediği noktaya gelemeyen kişiler, üyeliklerini iptal etmek isteyebiliyorlar.

Farmasi üyeliği iptali

Farmasi üyelik iptal için uzun süredir bir sipariş almıyor olmak gerekmekte. Firma üyeliklerini bazı şartlara bağlı olarak iptal ediyor. Bunlar; üye olduktan sonra ilk üç ay içinde hiçbir sipariş girilmediyse üyelik iptal ediliyor/askıya alınıyor. Ve son siparişinizin üzerinden 6 ay geçmesi durumunda da üyelik iptal ediliyor. Yani, üyeliğin devam etmesi için her 6 ayda bir sipariş girilmesi gerekiyor.

Farmasi üyelik iptal etme ile Üyeliğini kendisi iptal etmek isteyen kişiler, https://www.farmasiint.com/icerik/iletisim/100 adresi üzerinden üyelik iptal talebi oluşturabiliyorlar. TC ve şifre ile giriş sağlanan Farmasi sitesinde “bilgi destek” bölümüne bir açıklama göndererek istifa istenebiliyor.

farmasi üyeliği nasıl iptal edilir ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için Zümrük Direktör Zeynep Bozkurt’tan bilgi alabilirsiniz.
0554 476 89 52

https://www.instagram.com/zeynepbozkurtfarmasi/